TL $

İade ve İptal Şartları

 

İADE
Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.
Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya diğer ödeme şekillerine göre hesaplarına iade edilmesi için www.egelokman.com girişimde bulunur.
 
Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan www.egelokman.com sorumlu değildir. Sözkonusu iade işleminin gerçekleşmesi için iade formunun eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir. Niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir.Ürün kargo esnasında zarar görmüşse teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yetkili kargo tarafından hazırlanan bir raporla birlikte, tarafımıza başvurarak, ürününüzün ücretsiz olarak değişimini gerçeklestirebilirsiniz.
 
İPTAL
 
Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan www.egelokman.com Vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde aynı gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir.
 
İptal işlemini gerçekleştirmek için, firmamıza aynı gün içinde iletişim
Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan www.egelokman.com Kargo çıktıktan sonra satış iptalinin istenmesi durumunda ürünün tekrar tarafımıza kargo edilmesi ve kargo masrafının alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir.
 
Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan www.egelokman.com
EGE LOKMAN Bitki Botanik Ltd. Şti © 2018
Design By | YLDRM_WEB